0
0

Vooder, ühevärviline, kollane, Öko-Tex Standard100, laius: 1,40m

Vooder, ühevärviline, kollane, Öko-Tex Standard100, laius: 1,40m Vooder, ühevärviline, kollane, Öko-Tex Standard100, laius: 1,40m

Õhuke tihe kangas, mis sobib hästi kostüümijakkide, seelikute, kleitide voodriks. Võib kasutada ka õhematele üleriietele.

Hooldamine: 
KEELATUD ON kanged happed, pleegitusvahendid, atsetooni sisaldavad plekieemaldusvahendid; keemilisel puhastamisel tuleb olla ettevaatlik.
Pesta õrnapesuprogrammi ja pesuvahendiga temperatuuril max 30-40° C. Triikida madala temperatuuriga (märgitud triikraual *).*Kangaid saab tellida 10cm sammuga. Minimaalne tellimus on 0,5m. Kangastest on võimalik tellida soovi korral ka näidiseid. Kanga näidiste suurus on ca 10x10 cm. Näidiste hind on 1 euro/tk , need saadetakse tellijale lihtpostiga. Näidise tellimiseks saatke e-mail kanga täieliku nimetusega aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee


Toote detailid

Märksõnad Vooder
Tootekood 552520
Laius (m) 1,40 m
Kasutusala Voodrikangas
Värv kollane
Toote tüüp Atsetaat
Täpsustus Öko-Tex Standard100
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes.
Toote tegelik toon võib erineda ekraanil olevast.
Pakkide teele saatmine võib praegu võtta aega 3-6 tööpäeva, kuid anname endast parima, et see toimuks kiiremini. Samuti võib kirjadele vastamine tavapärasest rohkem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest! Olete meile armsad!
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus