0
0

Tilausehdot

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks (ees- ja perekonnanimi, E-mail ja täpne aadress, kuhu kaup kohale toimetada ). OÜ Kangadzungel ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/ kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Arve saadetakse teie meilile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Tasuda saab pangaülekandega arve alusel OÜ Kangadzungli pangakontole või pangalinkide kaudu. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number. Kui olete makse tasunud pangalingi kaudu, palun vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE", et pangamakse kohta info kohe meie süsteemi jõuaks ning ost jõustuks. Müügileping loetakse sõlmituks siis, kui asume tellimust täitma ja arve on tasutud. Seega tekib meil siduv kohustus Teie tellimuse täitmiseks alles siis, kui oleme veendunud, et vastav kaup on meil laos olemas ning ettemaksuarvel näidatud tähtaja jooksul on Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega laekunud raha Müüja arvelduskontole. Kui kaupa ei ole saadaval, anname sellest teada esimesel võimalusel. Juhul, kui Ostja on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Müüja ostuhinna hiljemalt 7 päeva jooksul.
Ostu asutakse täitma peale arve laekumist. Pakid tarnitakse hiljemalt 6 tööpäeva jooksul. Kui vajate kaupa kiiremini, siis palun teavitada sellest E-R 10.00-17.00 telefonil +372 55 37 888.   Anname oma parima, et Teie kaubad jõuaksid kohale nii kiiresti kui võimalik. 

Pakume ka tellitud kaubale ise järgi tulemise võimalust. Selleks märkige ostukorvis punkt : Tulen ise järele Tartu mnt. 35, Tallinn - helistades ette numbril +372 55 37 888 või oodake, kui teile helistatakse, saadetakse mail  ja teavitatakse, et kaup on komplekteeritud. Pakke hoiame kaupluses 30päeva.

Kangadzungel OÜ-l on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 2 päeva jooksul.

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee  hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kirjas palume kindlasti täpsustada tellimuse number! Hilisemaid muudatusi pole kahjuks alati võimalik teostada. Kangadzunglil on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 2 päeva jooksul.