0
0

Tellimistingimused

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks (ees- ja perekonnanimi, E-mail ja täpne aadress, kuhu kaup kohale toimetada ). OÜ Kangadzungel ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/ kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Arve saadetakse teie meilile koheselt peale tellimuse kinnitamist, kontrollige ka rämpspostist, kui arve pole Teie postkasti jõudnud siis tasub võtta ühendust. Tasuda saab otse pangalinkide kaudu või arve alusel, OÜ Kangadzungli pangakontole. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number. Kui olete makse tasunud pangalingi kaudu, palun vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE", et pangamakse kohta info kohe meie süsteemi jõuaks ning ost jõustuks. Müügileping loetakse sõlmituks siis, kui arve on tasutud ja kauba olemasolu laos kontrollitud. Seega tekib meil siduv kohustus Teie tellimuse täitmiseks alles siis, kui oleme veendunud, et vastav kaup on meil laos olemas ning ettemaksuarvel näidatud tähtaja jooksul on Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega laekunud raha Müüja arvelduskontole. Kui kaupa ei ole saadaval, anname sellest teada esimesel võimalusel, vähemalt kolme tööpäeva jooksul.Juhul, kui Ostja on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Müüja ostuhinna kolme tööpäeva jooksul ja hiljemalt 7 päeva jooksul. meie kaupade kogused ei ole alati korrektsed, saab ostukorvi küll lisada aga ikka juhtub,et kangast on tegelikult rullis vähem ja esineb ka defekte, ühenduskohti ja kõikidel kaupadel pole meil veel kogused määratletud. suuremate ostu korral oleks hea kogused üle küsida, saates meile päring meilile või helistage 56680432 ladu

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist koheselt samal tööpäeval. Pakid tarnitakse kolme kuni hiljemalt 5 tööpäeva jooksul kullerfirmale,sellele lisandub kullerfirma tarneaeg. Kohe kui kaup on toimetatud Teile helistatakse või saadetakse sõnum. Kui vajate kaupa kiiremini, siis palun teavitada sellest E-R 10.00-16.00 telefonil +372 566 80432 ladu. Anname oma parima, et Teie kaubad jõuaksid kohale nii kiiresti kui võimalik. Kui kaup ei ole jõudnud teieni nädala jooksul siis saatke meile päring,  saame vaadata üle, et kas on ikka kõik info tellimisest meieni laekunud.

Pakume ka tellitud kaubale ise järgi tulemise võimalust. Selleks märkige ostukorvis * Tulen ise järele ja valige aadress kas siis *Tartu mnt. 35 Tallinn või* Mustamäe kauplus, *Haapsalu kauplus  - Infot saate küsida numbril E-R 10,00-16.00 +372 55 37 888 Tallinn Tartu mnt või 56680 432 ladu, kohe kui kaup on jõudnud kauplusesse siis Teile helistatakse või/ja saadetakse e-kiri , et kaup on komplekteeritud. Pakke hoiame kaupluses 90 päeva.

Kangadzungel OÜ-l on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud tähtajaks.

Kui soovite midagi lisada või muuta, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee või helistage numbril  56680432 hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kirjas palume kindlasti täpsustada tellimuse number! Hilisemaid muudatusi pole kahjuks alati võimalik teostada kuna hakkame pakki komplekteerima koheselt ja tavaliselt anname juba järgmisel päeval kullerile üle, kui kõik tellitud kaup ei asu põhilaos ja tellime kaupa teistest ladudest juurde siis viibib paki väljasaatmine kuni 5 tööpäeva. 

Soovitame tellida näidise mis maksab 1,00 euro ja lisandub postikulu, saadame näidise ümbrikuga. Kuna kõik ekraanid natuke näitavad eri toone ja materjali omadust ei ole võimalik väga hästi aru saada siis kui on ikkagi toon ja materjal väga tähtsad siis oleks näidise tellimine väga vajalik, kuna mõõtulõigatud tooteid, kangad ja paelad pitsid ,tagastada ei saa. Märkuste lahtrisse saab kirjutada näiteks :kui tellite luku või nööbid või niidi või voodri siis soovite ,et need oleks ühte tooni kangaga, siis saame toote asendada sobiliku tooniga kui tundub,et valitud toonid on väga nihkes, abiks oleks ka kui kirjutate mida mõtlete tellitud  tootest valmistada, kui meile tundub, et see pole sobilik , saaksime teha muudatuse, konsulteerides Teiega enne loomulikult.