0
0

Tellimisinfo

Kuidas valida kaupu Kangadzungli e-poest

Valige sobiv teema ning sirvige tooteid.
 
Kui leiate sobiva toote, valige kogus ning paigutage toode ostukorvi. Kangaste tellimiseks sisestage sobiv kanga metraaž komakohaga ( nt. 1.2 ).

Ostukorv

Ostukorv annab Teile ülevaate Teie poolt välja valitud toodetest ning nende kogumaksumusest, millele lisandub saatmiskulu. Peale toote lisamist ostukorvi võite e-poest veel teisi tooteid juurde valida. Kui olete toodete valimise lõpetanud, saate siseneda ostukorvi klikkides lehe ülemisse parempoolsesse serva lausele "Sinu ostukorvis on x eset".
Sisenenud ostukorvi, kontrollige üle valitud tooted ja nende kogus.

Tellimuse vormistamine ja tasumine 

Tellimuse vormistamiseks avage ostukorv, sisestage kontaktandmed ( ees- ja perekonnanimi, e-mail ja mobiiltelefoni number ning aadress, kuhu kaup toimetada ), valige transpordimeetod, nõustuge tingimustega ning kinnitage tellimus. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks. 

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. OÜ Kangadzungel ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/ kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Arve saadetakse teie meilile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Tasuda saab pangaülekandega arve alusel OÜ Kangadzungli pangakontole või pangalinkide kaudu. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number. Kui olete makse tasunud pangalingi kaudu, palun vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE", et pangamakse kohta info kohe meie süsteemi jõuaks ning ost jõustuks. Müügileping loetakse sõlmituks siis, kui asume tellimust täitma ja arve on tasutud. Seega tekib meil siduv kohustus Teie tellimuse täitmiseks alles siis, kui oleme veendunud, et vastav kaup on meil laos olemas ning ettemaksuarvel näidatud tähtaja jooksul on Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega laekunud raha Müüja arvelduskontole. Kui kaupa ei ole saadaval, anname sellest teada esimesel võimalusel. Juhul, kui Ostja on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Müüja ostuhinna hiljemalt päeva jooksul.
Ostu asutakse täitma pärast arve laekumist. Pakid pannakse meie poolt teele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Anname endast parima, et Teie kaubad jõuaksid kohale nii kiiresti kui võimalik.  

NB!Tellimus edastatakse pakkimisse pärast arve tasumist!

Kangadzungel OÜ-l on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 2 päeva jooksul. 

Kaupade transport / Kohaletoimetamine

Postitame pakke üle EUROOPA! (küsi hinda)

Kaupade ostmisel on võimalik valida seitsme transpordiviisi vahel -
ItellaSmartPOST Eesti / Soome  max mõõt: 60 cm * 36 cm * 60 cm
ItellaSmartKULLER  max mõõt: 60 cm * 60 cm * 120 cm, paki kaal kuni 35kg
Eesti Postiga max mõõt: 41 cm * 38 cm * 64 cm
Omniva pakiautomaat  max mõõt: 41 cm * 38 cm * 64 cm
DPD pakiautomaat  max mõõt: 37 cm * 40cm * 60 cm, kuni 20kg
DPD kullerteenus tellimused, mille paki mõõtmed on suuremad kui 60 cm * 36 cm * 60 cm ( Paki max mõõt: põhja ümbermõõt+ pikim külg ( ≤ 175cm) kuni 300cm, max 31,5kg ).
Kauplusesse tellimine - valida ise järele tulemine Selleks märkige ostukorvis punkt : Tulen ise järele (sobiv KangaDzungli kauplus)


ItellaSmartPOST saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on seitse kalendripäeva. 
Paki max mõõt saab olla kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm.
ItellaSmartKULLER  puhul võtab kuller Teiega telefonitsi ühendust ning lepib kokku sobiva aja paki üleandmiseks Eesti Vabariigi piires. Lisaks SMS sõnumi ja e-kirja teel teavitamine. Paki max mõõt: 60 cm * 60 cm * 120 cm, paki kaal kuni 35kg.

Eesti Postiga  saate paki kätte lähimast postkontorist, saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Paki hoiutähtaeg postiasutuses on viisteist kalendripäeva.
P
aki maksimaalne mõõt saab olla kuni 41 cm * 38 cm * 64 cm.

Omniva pakiautomaat  saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on seitse kalendripäeva.
Paki max mõõt saab olla kuni 41 cm * 38 cm * 64 cm.

DPD pakiautomaat  saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Sõnum sisaldab paki numbrit, pakipoe nime, pakipoe aadressi ja lahtioleku aegu. Pakile Pakipoodi järele minnes võtke kaasa isikut tõendav dokument, sest selle alusel väljastatakse teile allkirja vastu pakk.  max mõõt: 37 cm * 40cm * 60 cm, kuni 20kg
DPD kulleri puhul võtab kuller Teiega telefonitsi ühendust ning lepib kokku sobiva aja paki üleandmiseks, Eesti Vabariigi piires. Paki max mõõt: põhja ümbermõõt+ pikim külg ( ≤ 175cm) kuni 300cm, max 31,5kg. 

ItellaSmartPOSTI, Omniva ja DPD Pakipoe puhul märkida kindlasti õige MOBIILTELEFONINUMBER ja valida endale sobivaim pakipunki asukoht.

Juhul, kui tellitud kauba pakendamiseks vajaliku postipaki mõõdud on suuremad kui lubatud, siis on tarvis vormistada kahekordne kohaletoimetamise teenus.

Tulen ise järele:
Pakume ka tellitud kaubale ise järgi tulemise võimalust. Selleks märkige ostukorvis punkt : Tulen ise järele (sobiv KangaDzungli kauplus) - helistades ette numbril +372 55 37 888 või oodake, kui teile helistatakse, saadetakse mail  ja teavitatakse, et kaup on komplekteeritud. Pakke hoiame kaupluses 30 päeva.

Hinnad

Kõik e-poes olevad hinnad on kuvatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
OÜ Kangadzunglil on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teie poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub OÜ Kangadzungel tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Tellijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Isikuandmed ja privaatsus

Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele- neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks.     

Tellimuse muutmine

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee  hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kirjas palume kindlasti täpsustada tellimuse number! Hilisemaid muudatusi pole kahjuks alati võimalik teostada. 

 

Riigiasutuste tellimiskord, teostades ostu Kangadzungel OÜ E-poest:

 

  • Makseviisiks palun valige “ettemaksu arve”.
  • Valige ka transpordiks endale sobiv transpordi variant.
  • Saatke garantiikiri emailile: epoetellimused@kangadzungel.ee
  • Kui tellimus saabub meile, siis paneme teile kauba koheselt teele ning läkitame arve e-arvetekeskusesse, 21-päevase makseajaga.Tagastusõigus

Peale kauba kättesaamist on ostjal õigus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada. Toode peab olema kasutamata, täiskomplektne ja müügipakend vigastamata.
Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele ei saa tagastada vastavalt ostja soovile mõõtu lõigatud tooteid (näiteks kangaid, paelu, narmaid jms) ning ostjale spetsiaalselt tellitud kaupa, välja arvatud toote puuduste korral.
Kauba tagastamiseks või vahetamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise/vahetamise avaldus vabas vormis e-posti aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi oli puudusega (nt defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.
Tagastuskuludeta saab ostja tagastada kauba Kangadzungel XXL kauplusesse, Tartu mnt. 35, Tallinn, eelneva kirjaliku kokkuleppe alusel.
Tagastatud kauba eest tagastame Teile 14 päeva jooksul ostusumma arveldusarvele, mille olete meile teatanud oma taganemisavalduses. Raha tagastatakse tingimusel, et tagastatav kaup on müüjani jõudnud.

Klienditeenindus: E-R 9.00-16.00  telefonil +372 55378 88 ja epoetellimused@kangadzungel.ee                                                                          

Lisainfo

*Toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest! (Foto on illustreeriva tähendusega.)

*Kui tellimust ei ole võimalik mingil põhjusel täita võtab e-poe klienditeenindus teiega ühendust ning pakub välja võimaliku toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga või makstud raha tagastamise.

Kangadzungel soovib Teile mõnusat ostlemist meie e-poes!

Save

Save