0
0

Tellimisinfo

 

 

 

 

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Tellimuse vormistamiseks avage ostukorv, sisestage kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-mail ja mobiiltelefoni number ning aadress, kuhu kaup toimetada), valige transpordimeetod, nõustuge tingimustega ning kinnitage tellimus. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. OÜ Kangadzungel ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/ kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Arve saadetakse teie meilile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Tasuda saab pangaülekandega arve alusel OÜ Kangadzungli pangakontole või pangalinkide kaudu. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number. Kui olete makse tasunud pangalingi kaudu, palun vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE", et pangamakse kohta info kohe meie süsteemi jõuaks ning ost jõustuks. Müügileping loetakse sõlmituks siis, kui asume tellimust täitma ja arve on tasutud. Seega tekib meil siduv kohustus Teie tellimuse täitmiseks alles siis, kui oleme veendunud, et vastav kaup on meil laos olemas ning ettemaksuarvel näidatud tähtaja jooksul on Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega laekunud raha Müüja arvelduskontole. Kui kaupa ei ole saadaval, anname sellest teada esimesel võimalusel. Juhul, kui Ostja on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Müüja ostuhinna hiljemalt päeva jooksul.
Ostu asutakse täitma pärast arve laekumist. Pakid pannakse meie poolt teele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Anname endast parima, et Teie kaubad jõuaksid kohale nii kiiresti kui võimalik.  

NB! Tellimus edastatakse pakkimisse pärast arve tasumist!

Kangadzungel OÜ-l on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 2 päeva jooksul.


 

 

Riigiasutuste tellimiskord, teostades ostu Kangadzungel OÜ E-poest:

  • Makseviisiks palun valige “ettemaksu arve”.
  • Valige ka transpordiks endale sobiv transpordi variant.
  • Saatke garantiikiri emailile: epoetellimused@kangadzungel.ee
  • Kui tellimus saabub meile, siis paneme teile kauba koheselt teele ning läkitame arve e-arvetekeskusesse, 21-päevase makseajaga


 

 

Kohaletoimetamine

Postitame pakke üle EUROOPA! (küsi hinda)

ItellaSmartPOST (Eesti ja Soome) saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on seitse kalendripäeva.
Paki maksimaalne mõõt: 60 cm * 36 cm * 60 cm.

ItellaSmartKULLER puhul võtab kuller Teiega telefonitsi ühendust ning lepib kokku sobiva aja paki üleandmiseks Eesti Vabariigi piires. Lisaks SMS sõnumi ja e-kirja teel teavitamine.
Paki maksimaalne mõõt: 60 cm * 60 cm * 120 cm, paki kaal kuni 35kg.

Eesti Postiga  saate paki kätte lähimast postkontorist, saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Paki hoiutähtaeg postiasutuses on viisteist kalendripäeva.
Paki maksimaalne mõõt: 41 cm * 38 cm * 64 cm.

Omniva pakiautomaat saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on seitse kalendripäeva.
Paki maksimaalne mõõt: 41 cm * 38 cm * 64 cm.

DPD pakiautomaatsaajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Sõnum sisaldab paki numbrit, pakipoe nime, pakipoe aadressi ja lahtioleku aegu. Pakile Pakipoodi järele minnes võtke kaasa isikut tõendav dokument, sest selle alusel väljastatakse teile allkirja vastu pakk.
Paki maksimaalne mõõt: 37 cm * 40cm * 60 cm, kuni 20kg

DPD kulleri puhul võtab kuller Teiega telefonitsi ühendust ning lepib kokku sobiva aja paki üleandmiseks, Eesti Vabariigi piires.
Paki maksimaalne mõõt: põhja ümbermõõt+ pikim külg (≤ 175cm) kuni 300cm, max 31,5kg. 

ItellaSmartPOSTI, Omniva ja DPD Pakipoe puhul märkida kindlasti õige MOBIILTELEFONINUMBER ja valida endale sobivaim pakipunki asukoht.

Juhul, kui tellitud kauba pakendamiseks vajaliku postipaki mõõdud on suuremad kui lubatud, siis on tarvis vormistada kahekordne kohaletoimetamise teenus.

Tulen ise järele:
Pakume ka tellitud kaubale ise järgi tulemise võimalust. Selleks märkige ostukorvis punkt: Tulen ise järele (sobiv KangaDzungli kauplus). Helistades ette numbril +372 55 37 888 või oodake, kui teile helistatakse, saadetakse mail  ja teavitatakse, et kaup on komplekteeritud. Pakke hoiame kaupluses 90 päeva.


 

 

Tellimuse muutmine

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee  hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kirjas palume kindlasti täpsustada tellimuse number! Hilisemaid muudatusi pole kahjuks alati võimalik teostada.


 

 

Tagastusõigus

Peale kauba kättesaamist on ostjal õigus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada. Toode peab olema kasutamata, täiskomplektne ja müügipakend vigastamata.
Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele ei saa tagastada vastavalt ostja soovile mõõtu lõigatud tooteid (näiteks kangaid, paelu, narmaid jms) ning ostjale spetsiaalselt tellitud kaupa, välja arvatud toote puuduste korral.
Kauba tagastamiseks või vahetamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise/vahetamise avaldus vabas vormis e-posti aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi oli puudusega (nt defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.
Tagastuskuludeta saab ostja tagastada kauba Kangadzungel XXL kauplusesse, Tartu mnt. 35, Tallinn, eelneva kokkuleppe alusel.
Tagastatud kauba eest tagastame Teile 3 tööpäeva jooksul ostusumma arveldusarvele, mille olete meile teatanud oma taganemisavalduses. Raha tagastatakse tingimusel, et tagastatav kaup on müüjani jõudnud.

Klienditeenindus: E-R 9.00-15.00  telefonil +372 55378 88 ja epoetellimused@kangadzungel.ee


 

 

ESTO järelmaks

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Miinimum summa on 36.00€
  • Intress alates 0% kuni 14.90%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.


 

 

Lisainfo

Toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest!

Kui tellimust ei ole võimalik mingil põhjusel täita võtab e-poe klienditeenindus teiega ühendust ning pakub välja võimaliku toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga kui midagi asenduseks ei soovita, tagastatakse raha 2 tööpäeva jooksul tellija arvelduarvele.

Soovitame tellida näidise mis maksab 1,00 euro ja lisandub postikulu, saadame näidise ümbrikuga. Kuna kõik ekraanid natuke näitavad eri toone ja materjali omadust ei ole võimalik väga hästi aru saada siis kui on ikkagi toon ja materjal väga tähtsad siis oleks näidise tellimine väga vajalik, kuna mõõtulõigatud tooteid, kangad ja paelad pitsid, tagastada ei saa.

Märkuste lahtrisse saab kirjutada näiteks :kui tellite luku või nööbid või niidi või voodri siis soovite ,et need oleks ühte tooni kangaga, siis saame toote asendada sobiliku tooniga kui tundub,et valitud toonid on väga nihkes, abiks oleks ka kui kirjutate mida mõtlete tellitud tootest valmistada, kui meile tundub, et see pole sobilik , saaksime teha muudatuse, konsulteerides Teiega enne loomulikult.

Hinnad

Kõik e-poes olevad hinnad on kuvatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
OÜ Kangadzunglil on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teie poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub OÜ Kangadzungel tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Tellijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Isikuandmed ja privaatsus

Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele- neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks.

 

Kangadzungel soovib Teile turvalist ja mõnusat ostlemist meie e-poes!