0
0

Roosa aventuriin, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 10mm

Roosa aventuriin, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 10mm Roosa aventuriin, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 10mm

Roosa aventuriin on ilus ja võimas kristall, mis esindab õnne, õitsengut, kaastunnet ja armastust. Roosa aventuriin on seotud põhitšakra ja südametšakraga.
Roosa Aventurine on saanud oma nime selle roosa värvi järgi ja osa "Aventurine" pärineb selle omadusest "seiklusmaastik", mis viitab selle peegeldusvõimele.

Miks te kasutaksite roosat aventuriini?
Roosa aventuriin pole mitte ainult esteetiliselt meeldiv kivi, vaid sellel on ka mitmesugused jõud, mis võivad muuta teie isiksust ja elu.
See vääriskivi on teile eriti kasulik, kui olete elanud läbi pimedaid aegu, kuna Pink Aventurine võib teieni tuua õnnevalgust.
Roosa aventuriin on kasulik ka neile inimestele, kes tunnevad, et nende elu on mõttetu, kuna see kivi võib teie elu oluliselt rikastada.
Selle kauni kivi võime suurendada loovust on põhjus, miks seda kasutavad sageli inimesed, kelle töö nõuab uuenduslikkust ja uudsete ideede toomist.
Samuti, kui teie elu on võtnud tumeda pöörde, võib Pink Aventurine olla teie lahendus helgema ellusuhtumise taastamiseks.
Samuti on see kivi väga populaarne positiivse energia toomiseks teie ellu ja võib aidata teie meelt negatiivsusest puhastada.
See kivi on eriti oluline ka tarkuse saamiseks ja teadmiste täiendamiseks.
Kasutage seda kivi, et leida motivatsiooni muuta oma elu selliseks, nagu olete alati soovinud. Lisaks on see kivi väga kasulik teie elu stabiliseerimiseks ja selle struktuuri toomiseks.
Samuti võib Pink Aventurine eemaldada teie meelest igasuguse stressi, asendades selle rahulike mõtetega.

Samuti on see kivi üsna kasulik inimestele, kes kogevad väga muutlikke ja agressiivseid emotsioone, kuna roosa aventuriin võib aidata teil emotsionaalselt stabiilseks saada.
Lisaks võib see kivi anda teile sisemist jõudu ja muuta teid julgemaks inimeseks.
Kui olete keegi, kes kannatab sageli alaväärsuskompleksi all, kasutage Pink Aventurine'i oma isikliku heaolu tunde parandamiseks.
Samamoodi võib Pink Aventurine aidata teil enda vastu sügavat tunnustust arendada.
Kui soovid oma ellu tõelist ja kauakestvat sõprust, siis kasuta seda kivi, et leida sõpru, kes on sinu jaoks alati olemas. Lisaks võib Pink Aventurine aidata teil elada elu ausalt ja väärikalt.
Roosa aventuriin on ka lahkuse ja kaastunde kivi ning sellisena aitab see sul muutuda empaatilisemaks.
Roosa aventuriin on väga oluline ka teie elust murede ja pingete eemaldamisel.


Toote detailid

Värvus Roosa
Läbimõõt 10mm
Tootekood 569677J
Kasutusala Poolvääriskivid
Värvuse täpsustus Matt
Toote tüüp Roosa aventuriin
Hind: 2,40
1,20 €/tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,20€/tk
Määra kogus
Roosa aventuriin, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 10mm
Hind: 2,40
1,20 €/tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,20€/tk
Määra kogus