0
0

RFID turvaümbris pangakaardile, ID-kaardile, 1tk

RFID turvaümbris pangakaardile, ID-kaardile, 1tk RFID turvaümbris pangakaardile, ID-kaardile, 1tkRFID turvaümbris pangakaardile, ID-kaardile, 1tkRFID turvaümbris pangakaardile, ID-kaardile, 1tkRFID turvaümbris pangakaardile, ID-kaardile, 1tk

1tk. Vali värv!

Meil on üha rohkem pangakaarte, mille sees on raadiokiip. Nendelt kaartidelt andmete lugemiseks ei pea neid pistma kuhugi masinasse- piisab näiteks kaardi kassaterminali vm seadme peale asetamisest ( viipemaksega pangakaart, Roheline kaart, Rimi kliensikaart vms). 
Vargad suudavad veebist ostetavate seadmete abil kergesti lugeda teie viipekaartide (krediit-/deebetkaartide) andmeid kasvõi läbi mantli või koti, ilma et te ise seda märkaks. Neil on seadmed, mis loevad andmeid ja võtavad seejärel kontolt raha ilma PIN-koodita, ostavad internetist tooteid kaardiomaniku arvel või müüvad kaardi andmed veebi kaudu maakera teise otsa. Nende andmete abil saavad vargad kopeerida ka teie Id- kaardi, kasutada teie identiteeti või müüa andmeid veebis. Kaitse ennast! RFID turvaümbris blokeerib RDIF- signaali ja teie andmeid ei saa varastada. Pane sellesse ümbrisesse oma viipemaksega pangakaart, id- kaar vm. Ühte ümbrisesse mahuub 1 kaart. See on tõhus ja soodne võimalus kaitsta oma vara ja isikuandmeid. 

 


Toote detailid

Märksõnad kaitse, kaitseümbris, viipekaardi kaitse
Tootekood 554929
Toote tüüp RFID turvaümbris
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes.
Toote tegelik toon võib erineda ekraanil olevast.
Koduleht on uuendamisel. Vabandame võimalike ebamugavuste päras!
Määra kogus

Vaata lisaks