0
0

Piltjaspis, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 6mm

Piltjaspis, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 6mm Piltjaspis, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 6mm

Pilt Jaspist tuntakse nägemiskivina.

Pilt Jaspis on saanud oma nime eredatest värvidest, mis meenutavad pilti või trükist. Pildikaspise laigulised mustrid ja keerised meenutavad väidetavalt maapealseid loodusvaateid, eriti maastikke.

See sai selle nime, kuna see koosneb mikroskoopiliste kvartskristallide ribadest, mis olid tihedalt kokku pakitud vahelduva mustriga nagu plaadid põrandal.

Sellel on tugev seos Maa energiatega ja see võib aidata tuua teie ellu harmooniat mitmel tasandil.

Picture Jaspis on rahustav kivi, mis toob rahu ja rahulikkust, pakkudes lohutust neile, kes leinavad kellegi või millegi kaotuse pärast oma elus.

See vähendab üksindus-, süü- või ärevustunnet, julgustades teid keskenduma praegusele hetkele ja samal ajal oma meelt puhastama.

Picture Jaspis on hea traumaatilise sündmuse läbi elanud inimeste vabalt voolavate emotsioonide maandamiseks.

Pilt Jaspis võimaldab teil näha ilu selles, mis on varem olnud tundmatu või iseenesestmõistetav, tuues igapäevaellu rõõmu, millest muidu oleksite ilma jäänud.

Picture Jaspis on loovuse ja sügavate mõtete kivi. See võib aidata mis tahes elu üleminekul sünnist surmani, anda teile jõudu isiklike muutuste tegemiseks ja anda täiendavat tõuget eesmärkide saavutamisel. Picture Jasperist on väidetavalt abi grupiolukordades, kus inimesed tunnevad end stressis või valesti mõistetud.

Picture Jaspis soodustab ka visadust, mis on väga kasulik maandamise ja kaitsega seotud tšakratega töötamisel.


Toote detailid

Värvus Beež
Läbimõõt 6mm
Tootekood 569696J
Värvuse täpsustus Tume
Kasutusala Poolvääriskivid
Toote tüüp Piltjaspis
Määra kogus