0
0

Oonüks, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 6mm

Oonüks, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 6mm Oonüks, MATT, ümmargune, lihvitud, läbiva auguga 6mm

Oonüksi vaimne tähendus
Elu on bumerang. Saad mida annad! Oonüks kehastab seda ütlust vaimsel viisil suurepäraselt.Oonüksi vaimne tähendus seisneb selles, et see on "Saturni kalliskivi". Saturn on Karma planeet, mis on põhjuse ja tagajärje universaalse seaduse valitseja.Iga mõju, mida näete oma välis- või "füüsilises" maailmas, on vallandatud konkreetsest põhjusest, mille on loonud teie vaimne või sisemaailm.Iga teie mõte, sõna või tegevus ("põhjus") on käivitanud teatud ilmingute jada, mis on aja jooksul materialiseerunud teie reaalsuseks, mida nimetatakse "mõjuks".

Energia, mille panustate, on energia, mille saate vastutasuks, kas "hea" või "halb".See on karma mõiste.Karma tõttu võib teil olla oma praeguses reinkarnatsioonis karmi õppetunde, mida peaksite oma eelmistes eludes tehtud tegude tõttu õppima.

Lootuses puhastada mineviku negatiivsed karmalised teod, võib inimene valida oma praeguses elus positiivseid tegusid, vabastades lõpuks oma hinge sellest karmatsüklist, tasakaalustades yin- ja yang-energiaid ning puhastades oma kiltkivi lõplikult!See vabadus on algus, et mõista oma elu eesmärki, praeguse reinkarnatsiooni põhjust ja tööd, mida olete praegu tegema tulnud.

Oonüks on salakivi, mis on tuntud paljude vanade mälestuste talletamise poolest. See on ideaalne kivi halva karma eemaldamiseks ning leinast ja kurbusest tervendamiseks.Musta Oonüksi abil saab teha varasemate elude regressiooniparandustööd, pääseda ligi oma Akaši kroonikatele ja tuua teadlikkust sellest, millised karmamustrid ja käitumisviisid vajavad puhastamist.

See mõistmine toob esile teie dharma, tuleviku voorused, tegevused, mida peate praegu tegema, et olla kooskõlas kosmilise seaduse ja korraga. Ainult teie teadlik saab otsustada selle sõnastamata seaduse, mida nimetatakse Dharmaks, elu, mille loote endale ja mida peate õigeks elamiseks, üle. See on teie valik.Musta kivina on oonüksil meie Maaga palju sidemeid.Mustades kivides on palju kaitsvat energiat, kuna neis pole valgust.See kaitse kaitseb teie aurat teid ümbritseva negatiivse energia eest, eriti nende energiavampiiride eest, kes näivad teid alati kurnavat.See on võimeline seda energiat neelama ja muutma selle Maa energiaks.See tugevdab teie emotsionaalset ja füüsilist vastupidavust, mis võib olla abiks stressi ja leina ajal.Araabia keeles tähendab sõna oonüks ka "kurbust", mis kirjeldab suurepäraselt energiat, mida Oonüks võib teile pakkuda, neelates teie valu ja kurbust.Sisuliselt on oonüks peamine kivi, millega oma karmat, dharmat ja mokšat tõeliselt mõista. Moksha tähendab vabanemist samsara tsüklist, sünni, surma ja taassünni perioodist, mis viib täiusliku õndsusse. Kui saavutate mokša, saate tunda suuremat ühendust jumalikuga.


Toote detailid

Värvus Must
Värvuse täpsustus Matt
Läbimõõt 6mm
Tootekood 569687J
Kasutusala Poolvääriskivid
Toote tüüp Oonüks
Hind: 0,45
/
0,16 €/tk
Määra kogus
Toote tegelik toon võib kergelt erineda ekraanil olevast.
Saadame kauba teele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul!