0
0

Vooder, ühevärviline, roheline, Öko-Tex Standard100, laius: 1,40m

Vooder, ühevärviline, roheline, Öko-Tex Standard100, laius: 1,40m Vooder, ühevärviline, roheline, Öko-Tex Standard100, laius: 1,40m

Õhuke tihe kangas, mis sobib hästi kostüümijakkide, seelikute, kleitide voodriks. Võib kasutada ka õhematele üleriietele.

Hooldamine: 
KEELATUD ON kanged happed, pleegitusvahendid, atsetooni sisaldavad plekieemaldusvahendid; keemilisel puhastamisel tuleb olla ettevaatlik.
Pesta õrnapesuprogrammi ja pesuvahendiga temperatuuril max 30-40° C. Triikida madala temperatuuriga (märgitud triikraual *).*Kangaid saab tellida 10cm sammuga. Minimaalne tellimus on 0,5m. Kangastest on võimalik tellida soovi korral ka näidiseid. Kanga näidiste suurus on ca 10x10 cm. Näidiste hind on 1 euro/tk , need saadetakse tellijale lihtpostiga. Näidise tellimiseks saatke e-mail kanga täieliku nimetusega aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee

Tuoteen yksityiskohtat

Märksõnad Vooder
Tootekood 552520
Laius (m) 1,40 m
Koostis 100% atsetaat
Värv roheline
Kasutusala Voodrikangas
Toote tüüp Atsetaat
Täpsustus Öko-Tex Standard100
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes.
Toote tegelik toon võib erineda ekraanil olevast.
Pöörame tähelepanu asjaolule, et tootevalik meie kauplustes on oluliselt suurem, kui e- poes. Kui Te siit kõike soovitut ei leia, olete oodatud meie kauplustesse!
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus
Määra kogus