0
0

Meistä

Kangadzungel alustas hobikorras. Olin kõigest vaid noor õmbleja, kes kammis mööda poode ning endale mitte midagi huvitavat selga ei leidnud. Samal ajal tutvusin ühe mööblikaupmehega. Mööblikaupmehel aga leidus Soome ladudes rullis kangast. Palusin tal need Eestise kaasa võtta. Õmblesin palju ja tundsin sellest rõõmu! Just sel hetkel tekkis mul soov ka teistega seda võimalust jagada. Nii see kõik algaski!  Aastal 1990.  Esimesed kangameetrid said müüdud poolpimedast laost. Siis mõistsin, et on vaja teha oma kangapood.

KangadzungelEsimese kaupluse avasime 1992.a Haapsalu eeslinnas Uuemõisas. Aasta hiljem avasime esimese poe Tallinnas.  See asus Tartu mnt´l,  Sossi mäel – paberivabriku vanas paekivimajas läbi esimese ja teise korruse. Ajaga kauba kogus kasvas ja ruum jäi väikeseks. Oli vaja leida uued ruumid!

Avastasime võimaluse avada kauplus endise kino Eha ruumides. Mõeldud, tehtud! Kolimisel uutesse ruumidesse tegime läbi ka reformi, mis oli osaliselt tingitud seaduse muudatustest ning osa firmast, mis jätkas ainult minu juhtimisel, sai laste (Jane-Ly) poolt ümber ristitud KANGADZUNGLIKS.

Peale seda oleme avanud kauplused teistes linnades: Tallinnas teise poe Mustamäel ja kolmanda Laagris. Pärnus, Haapsalus, Jõhvis (mis nüüdseks on suletud) , ja aastast 2006 ka Kuressaares (tänaseks suletud) ning 2012.a Tartus (tänaseks suletud). Aastal 2009 loobusime oma põhipinnast endises Eha kinos ja kolisime suurematesse ruumidesse Tartu mnt 35. Ka õmblustarvikutele jäi ruumi väikeseks ja tänaseks on ainuüksi see kaup vallutanud üle 2400.

Reg kood: 10780401

KMK kood: EE100708309

Pildid / - Eeskujulik_Ettevõte_Sertfikaat_2020 väike

Kangadzungel'i kauplused üle Eesti