0
0

Liim Cement G-S HYPO 9ml

Liim Cement G-S HYPO 9ml

Liim Cement G-S HYPO

Üks maailma tuntumaid käsitööliime. 9ml mahuga tuub on varustatud peene aplikaatoriga, mis võimaldab liimi säästlikult kasutada ja aitab tuubi uuesti ja uuesti õhukindlalt sulgeda. G-S Hypo sobib hästi mittepoorsetele pindadele: plastik, metal, klaas, helmed, puit jne. Seega leiab kasutust nii ehete valmistamisel, mudelisminduses, keraamika ja plastikust toodete parandamisel, kristallide liimimisel, erinevates hobivaldkondades jt. Peale kuivamist jääb läbipaistev! Ei jää sõrmede külge. Liim muutub kleepuvaks 10-20 sekundiga ning on kuiv 1h möödudes. Lõpliku tugevuse saavutab 24h pärast (sõltub õhuniiskuse tasemest ruumis).

Kasutamisel hakka suruma tuubi alumist otsa lamedaks, liikudes järjest edasi. Ära rulli, vääna ega painuta- tuub võib murduda! Ärge suruge liimi aplikaatori otsa tugevalt vastu liimitavat materjali kuna aplikaator võib murduda. Liimi mittekasutaisel puhastage ots üleliigsest liimist ja asetage kork tagasi tuubi otsa ning sulgege. NB! Korgi otsas oleva traadi paremaks asetamiseks aplikaatori sisse toetage sõrm vastu aplikaatorit. Alati puhastega aplikaator peale kasutamist atsetooni või küünelakieemaldajaga hõõrudes. See aitab vältida kuivanud liimiosade ja mustuse sattumist tuubi. Hoida toatemperatuuril!

OHUTUS

Liim sisaldab atsetooni, olles seega tuleohtlik. Hoia  liimi lastele kättesaamatus kohas! Liimist eralduvad aurud võivad olla silmi ärritava toimega. Liimi allaneelamisel või silma sattumisel pöördu koheselt arsti juurde. Nahale sattunud liim pese rohke vee ja seebiga. Liim on kahjulik veeloomadele ja ei sobi seega kasutamiseks akvaristikas.


Toote detailid

Märksõnad liim, pärliliim, käsitööliim, meisterdamine
Tootekood 507109
Kasutusala Liimimine
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes.
Toote tegelik toon võib erineda ekraanil olevast.
Pakkide teele saatmine võib praegu võtta aega 3-6 tööpäeva, kuid anname endast parima, et see toimuks kiiremini. Samuti võib kirjadele vastamine tavapärasest rohkem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest! Olete meile armsad!
Liim Cement G-S HYPO 9ml
Hind: 19,90
/
5,97
Määra kogus
Liim E6000 29,7ml
Hind: 15,50
/
4,65
Määra kogus

Vaata lisaks