0
0

Kummeeritud impregneer tumeroosa, laius: 1,38m

Kummeeritud impregneer tumeroosa, laius: 1,38m Kummeeritud impregneer tumeroosa, laius: 1,38mKummeeritud impregneer tumeroosa, laius: 1,38m

*Vett ja tuult mitte läbilaskva töötlusega impregneer, mille pahemal pool on õhuke kummi kiht. Kangas sobib ideaalselt spordiriiete ja/ või vihmariiete, kinnaste ning miks ka mitte kooli jalatsikottide õmblemiseks.  

*Kangaid saab tellida 10cm sammuga. Minimaalne tellimus on 0,5m. Kangastest on võimalik tellida soovi korral ka näidiseid. Kanga näidiste suurus on ca 10x10 cm. Näidiste hind on 1 euro/tk , need saadetakse tellijale lihtpostiga. Näidise tellimiseks saatke e-mail kanga täieliku nimetusega aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee

Hooldamine: Käsi- või õrnpesu kuni 40°, soovitav on kasutada spetsiaalset spordiriietele mõeldud pesuvahendit ( nt. KW Sport- Spordiriiete pesuaine, mis on välja töötatud spetsiaalselt Eesti kareda vee jaoks või Pesugeel Mayeri SPORT WASH ) . Mitte kasutada pesu pehmendajaid ega -valgendeid. Pesuloputusvahendi kasutamine keelatud. Kuivatada rippuvas asendis (NB!) eemal soojendusseadmetest. Trummelkuivatamine keelatud. Kloorpleegitamine keelatud. Triikimine keelatud.  Keemiline eripuhastus keelatud.

Save

Save

Save


Toote detailid

Tootekood 522431
Laius (m) 1,38 m
Kasutusala Rõivakangas
Värv tumeroosa
Toote tüüp Impregneer
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes.
Toote tegelik toon võib erineda ekraanil olevast.
Pakkide teele saatmine võib praegu võtta aega 3-6 tööpäeva, kuid anname endast parima, et see toimuks kiiremini. Samuti võib kirjadele vastamine tavapärasest rohkem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest! Olete meile armsad!
Määra kogus