0
0

Käsitöömeistrite kontaktid

  Valdkond Nimi Kontakt
Heegeldamine, õmblemine Katrin Süld Tel. 5171502
  Kudumine ja heegeldamine   Elle Tel.5241844
  Kudumine, heegeldamine,
väiksemad õmblustööd
Katrina Toompere
Mari-Helena Toompere
Tel.55687211
Tel.55621794
  Õmblemine, kudumine  Katrin Ainson Tel. 58048447
  Laste kaelarätid ja kaisuloomad Kersti Sepp-Kivikangur Tel.5588944
  Kudumine, heegeldamine,
väiksemad õmblustööd
Aljona Pertseva Tel.5113926
  Heegeldamine
(laualinad, kardinad)
Katrin Raud raudkatrin@gmail.com
  Lapitekid ja tikandite tikkimine Kristiina Kalva-Vaivods Tel.56770666
kristiina.kalva@hotmail.com
  Õmblemine peokleidist talvemantlini.
Tekstiilist kottide disain ja teostus.
Kudumine, tikkimine.
Evelini Moesalong Tel. 55644881
Heegeldamine ja Haapsalu sallide tegemine Heivi Vainsalu Tel:56 713 502
Õmblemine, amigurumi loomad Kristel T kristelf23@gmail.com
Kudumine, heegeldamine
(kardinad, katted, laudlinad)
Lea Paddernik paddernik@gmail.com
Lapitekid, kodutekstiil, pillikotid, kott-toolid
Tekstiili- ja nahaõmblustööd
Mailis Kess

56454162
mailis.kess@gmail.com

Kudumine, heegeldamine Mare Visnapuu

Tel.56 90 75 76
marevisnapuu@gmail.com

Tikandid, õmblemine Vilve Mölder

Tel.5163204
info@koduvarakamber.com

Õmbleja Viktoria Okuneva

omblemine@hot.ee

Kudumine Evi Uudeküll

Tel.53483061
eviuudekull@hotmail.com

Käsitöö, õmblemine, ehete valmistamine,

kudumine

Imbi Sepamägi

Tel.55509373
imbi.sepamagi@mail.ee

   Kudumine ja õmblemine, heegeldamine  Inessa Vanessa  inesarusoo@gmail.com
Õmblemine Jaanika Sokk Tel.56480909
jaanikastuudio@gmail.com
Käsitsi kootud Hiiumaa villaheidest mähkme-
ümbriseid,riideid, sokid, kindad ja mänguasjad
beebidele ja väikelastele.
Karina Käär Tel.56957878
karinakaar@hotmail.com
Lapitehnikas esemed- võtmehoidjatest
lapitekkideni
Airi Evestus Tel.523 4210
airi@lapibutiik.ee
Kudumine, tikkimine, puuvillased vaibad Merike Ojasalu Merikeneiland@gmail.com
Õmblemine, meisterdamine, tikkimine Reet Salumaa reedaoma@hotmail.com
Käsitsi tikitud tikandite tikkimine,
eelkõige Muhu tikand rõivastele,
aksessuaaridele, sisustustekstiilidele jne.
Sirje Õnnis Tel.55993415
sirjeonnis@hot.ee
Mänguasjade õmblemine Tiina Võhma Tel.53540129
tiina.vohma.001@mail.ee
Viltimine, puuvillaste ja linaste esemete
kaunistamine tekstiilvärvidega
Anne Tamm tammekasitoo@gmail.com

Kudumine, heegeldamine,
laste mütsikestest kardinateni välja

Kerli Johanson-Purga kerlijohanson@hotmail.com
Õmblemine Ly Looga ly.looga@gmail.com

Heegeldamine: laste kleidid, seelikud, mütsid, papud
Käsitöö:
pärlitest peavõrud ja klambrid

Kati Purga Tel. 53494384
kati_johanson@hotmail.com
Mänguasjade ja nukkude disainimine ja õmblemine Sabina Palm palm.sabina@gmail.com
  Naiste rõivad rätsepatööna, efektsed rõngassallid   Lea Taklaja leataklaja@hot.ee
   Tikkimine, õmblemine  Mai-Helle Õunap ounap.maihelle@gmail.com
   Käsitöö  Tanja t.leta@mail.ru
   Õmblemine, kudumine, heegeldamine, tikkimine Evelini Moesalong

55644881
moesalong@hotmail.com

   Tikkimine ja õmblustööd Vilve Mölder

Vilve.molder@gmail.com
(Vasalemma)

Õmblemine Aire Tänav

5289773
aire.tanav@gmail.com

Kudumine Merli Tellisaart
merli.kuustemae@mail.ee
Käsitöö- ja tikkimine
Sirje Pakler

sirpak@gmail.com

Õmblemine Maris Tee

55696606

   Heegeldamine  Merli Meresaar 53477704
merlimeresaar@gmail.com
   Naturaalsiidile käsitsimaalitud sallid  Eva Raudkivi  5104611
   Käsitöö, pulmakutsed  Natalja Petrova

nata.0.sha@gmail.com
(Tartu)

Õmblemine, lapitekid Aire Tänav

TootsiKlotsid@gmail.com

  Käsitöö, ehtekunst Annika Rosenthal 56236956 (Nõo)
   Ehtekunstnik Helja Niinemäe  sinihiir@gmail.com
   Õmblemine ScoUpe õmblustööd
Anneli Tui
 scoupe.scoupe@gmail.com
Ehtekunst Triin Sternhof
tsternhof@gmail.com
Õmblustööd, käsitöökaardid, decoupage,
kraklee, soutache, ehtekunst
Jelena Kamarik
53238842
jelena.kamarik@gmail.com
Fimotikand Eveli Reinvartil
5189139
eveliska@gmail.com
Õmblemine, tikkimine, taaskasutus Maarja Zupsmann maarjazupsmann@hot.ee
Lasteriiete õmblemine
Kairi Lumberg kairi.lumberg@gmail.com
(Pärnu)
Beebinukkude riiete õmblus Karin Lambing  
Kudumine ja heegeldamine Riina Lauriste riina0071@hotmail.com
Kollaaž /Segatehnika – foto, paber, kangas jne. Iris Leid leid49@gmail.com
Kudumine ja heegeldamine Ene-Lya Akel 55997574
enelya@hot.ee
enelyaakel@gmail.com
(Viljandi)
Kudumine ja heegeldamine Reine Kurema 56497514
reine18@hot.ee
Kudumine Anne Jürimäe 53876955
(Põltsamaa, Tartu)
Rätsepp, erilised lemmikud on mantlid Kaire Karm kk.72@hot.ee
(Pärnu)
Puusepp Aleks Zubov 55597332
aleks.lubov@mail.ee
  Õmblustööd, juurdelõikus-ja parandustööd,
aksessuaaride valmistamine
Tiina Zukker 56911972 (Tartumaa)
FB: Tinza Studio
   Kudumine, heegeldamine, beebitekid
Ewa Alaväli

55613872
ewa.lotta@mail.ee
FB: Ewa Käsitöö