0
0

GoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300ml

GoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300ml GoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300mlGoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300mlGoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300mlGoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300ml

Stay Dry on nanotehnoloogial põhinev pihustatav kaitsevahend, mis on välja töötatud täpselt nahkesemete ning tekstiili eripärasid silmas pidades. Materjaliga kokkupuutel moodustab see nii eseme pinnale kui ka selle sisekiududele tugeva nähtamatu kaitsekihi, mis kestab kuni 18 kuud ning hoiab materjali märgumise, määrdumise ning pleekimise eest, sealjuures muutmata materjali hingavust, värvi ega tekstuuri. Stay Dry unikaalne materjali süvastruktuuri mõjutav koostis kaitseb esemeid määrdumise, märgumise, pleekimise ning happevihma- ning muude saasteainete kahjustuste eest. Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

GoGoNano™ nanotehnoloogiline pihustatav pinnakaitsevahend pakub järgmisi eeliseid:

*kohene ja kauakestev kaitse (kuni 18 kuud)

*töödeldud materjali värv, tekstuur ja hingavus ei muutu

*ohutu ja lihtne peale kanda

*väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees

*kõik tooted säilitavad oma uue välimuse pika aja jooksul

*Puhastamise aeg ja sagedus vähenevad märkimisväärselt

*UV-kaitse tagab materjali kaitse pleekimise eest

 Tähelepanu! Stay Dry vett- ja õlihülgavad omadused sõltuvad osaliselt materjali pinna ning kiu struktuurist. Lahtise struktuuriga kiuvõrgustik võimaldab saavutada ülihüdrofoobseid omadusi. Seevastu nahal, mida iseloomustab suletud struktuuriga kiuvõrgustik, ülihüdrofoobne toime puudub, kuid saavutatav mittemärgumise tase on samasugune kui tekstiilesemetel. Stay Dry’d soovitame kasutada just jalanõude, kinnaste, jopede, käekottide ja nahkesemete kaitsmiseks, samuti vaipade puhastamise lihtsustamiseks ning kardinate pleekimise vältimiseks.    


Toote detailid

Tootekood 560478
Hind: 24,95
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,95€
Määra kogus
GoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend, õli ja vetthülgavaks, Stay Dry, 300ml
Hind: 24,95
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,95€
Määra kogus

Vaata lisaks