0
0

Ettevõttest

Kangadzungel - Eeskujulik EttevõteKangadzungel alustas hobikorras ja tänaseks on kasvanud perefirmaks. Olin kõigest vaid noor õmbleja, kes jooksis mööda poode ning endale mitte midagi huvitavat selga ei leidnud. Samal ajal tutvusin ühe Soome kaupmehega, kellel leidus Soome ladudes rullis kangast. Palusin tal need Eestisse kaasa võtta. Õmblesin palju ja tundsin sellest rõõmu! Just sel hetkel tekkis mul soov ka teistega seda võimalust jagada. Nii see kõik algaski!  Aastal 1990.  Esimesed kangameetrid said müüdud poolpimedast laost. Kuna huvi oli suurja selliselt kangast müüa keeruline siis mõistsin, et on vaja teha oma kangapood.

Esimese kaupluse avasime 1992.a Haapsalu eeslinnas Uuemõisas. Aasta hiljem avasime esimese poe Tallinnas. See asus Tartu mnt´l, Sossi mäel – paberivabriku vanas paekivimajas läbi esimese ja teise korruse. Ajaga kauba kogus kasvas ja ruum jäi väikeseks. Oli vaja leida uued ruumid!

Avastasime võimaluse avada kauplus endise kino Eha ruumides. Mõeldud, tehtud! Kolimisel uutesse ruumidesse tegime läbi ka reformi, mis oli osaliselt tingitud seaduse muudatustest ning osa firmast, mis jätkas ainult minu juhtimisel, sai laste (Jane-Ly) poolt ümber ristitud KANGADZUNGLIKS.

Peale seda oleme avanud kauplused teistes linnades: Tallinnas teise kaupluse Mustamäel, siis Pärnus, Haapsalus, Aastal 2009 loobusime oma põhipinnast endises Eha kinos ja kolisime suurematesse ruumidesse Tartu mnt 35. Ka õmblustarvikutele jäi ruumi väikeseks ja tänaseks on ainuüksi see kaup vallutanud üle 1200m2.

Turvaline ostukoht - Eesti E-KaubanduseliitEttevõtte andmed:

Ärinimi: OÜ KANGADZUNGEL
Reg kood: 10780401
KMKR: EE100708309
IBAN: EE317700771007720418
SWIFT/BIC: LHVBEE22
Juriidiline aadress: Kunderi tn 8a, Tallinn, 10121

Jälgi meil tegemisi sotsiaalmeedias

facebook kangadzungel instagram kangadzungel tiktok kangadzungel blog kangadzungel

Usaldusväärne ettevõte - Äripäeva infopank märgis