0
0

Ettevõttest

Kangadzungel alustas hobikorras. Olin kõigest vaid noor õmbleja, kes "kammis" mööda poode ning endale mitte midagi huvitavat selga ei leidnud. Samal ajal tutvusin ühe mööblikaupmehega. Mööblikaupmehel aga leidus Soome ladudes rullis kangast. Palusin tal need Eestisse kaasa võtta. Õmblesin palju ja tundsin sellest rõõmu! Just sel hetkel tekkis mul soov ka teistega seda võimalust jagada. Nii see kõik algaski!  Aastal 1990.  Esimesed kangameetrid said müüdud poolpimedast laost. Siis mõistsin, et on vaja teha oma kangapood.

KangadzungelEsimese kaupluse avasime 1992.a Haapsalu eeslinnas Uuemõisas. Aasta hiljem avasime esimese poe Tallinnas.  See asus Tartu mnt´l,  Sossi mäel – paberivabriku vanas paekivimajas läbi esimese ja teise korruse. Ajaga kauba kogus kasvas ja ruum jäi väikeseks. Oli vaja leida uued ruumid!

Avastasime võimaluse avada kauplus endise kino Eha ruumides. Mõeldud, tehtud! Kolimisel uutesse ruumidesse tegime läbi ka reformi, mis oli osaliselt tingitud seaduse muudatustest ning osa firmast, mis jätkas ainult minu juhtimisel, sai laste (Jane-Ly) poolt ümber ristitud KANGADZUNGLIKS.

Peale seda oleme avanud kauplused teistes linnades: Tallinnas teise poe Mustamäel, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis (mis nüüdseks on suletud) , ja aastast 2006 ka Kuressaares (tänaseks suletud) ning 2012.a Tartus (tänaseks suletud). Aastal 2009 loobusime oma põhipinnast endises Eha kinos ja kolisime suurematesse ruumidesse Tartu mnt 35. Ka õmblustarvikutele jäi ruumi väikeseks ja tänaseks on ainuüksi see kaup vallutanud üle 2400.

Reg kood: 10780401

KMK kood: EE100708309

Pildid / - Eeskujulik_Ettevõte_Sertfikaat_2020 väike

Kangadzungel'i kauplused üle Eesti

 


 

Pildid / - daniel levi viinalass'

Daniel Levi muusikavideo, mis on filmitud meie Outlet kaupluses

Videos on kasutatud meie kaubalifti, Kangadzungel Outleti ruume ning loomulikult on kõik kangad samuti meie Outletist.

Vaata videot ja telgitaguseid kaardeis siit.


 

Pildid / - mattis

MoeP.A.R.K. 2015 - Mattis Meekler

KangaDzungel on sponsoriks Mattis Meeklerile! Nüüd on meil rõõm jagada Mattis Meekleri kauneid töid.

Vaata videot ja pilte siit.


 

Pildid / - EEET2020_digi_10780401-page-001

Tänukirjad


 

KangaDzungel SEB Maijooksul


 

Ženja Fokini kleidile kulus 16 meetrit kangast


 

Jälgi meil tegemisi sotsiaalmeedias

 

Facefookis @kangadzungel

Pildid / - facebook esileht

 

Instagramis @kangadzungel

Pildid / - instagram eesileht