0
0

Kummeeritud impregneer 522433 tumesinine

Kummeeritud impregneer 522433 tumesinine Kummeeritud impregneer 522433 tumesinine

*Vett ja tuult mitte läbilaskva töötlusega impregneer, mille pahemal pool on õhuke kummi kiht. Kangas sobib ideaalselt spordiriiete ja/ või vihmariiete, kinnaste ning miks ka mitte kooli jalatsikottide õmblemiseks.  

 *Kangaid saab tellida 10cm sammuga. Minimaalne tellimus on 0,5m. Kangastest on võimalik tellida soovi korral ka näidiseid. Kanga näidiste suurus on ca 10x10 cm. Näidiste hind on 1 euro/tk , need saadetakse tellijale lihtpostiga ilma täiendava transpordikuluta juhul, kui klient tellib ühes tellimuses ainult näidiseid. Näidise tellimiseks saatke e-mail kanga täieliku nimetuse ja umbkaudse kanga koguse sooviga aadressile epoetellimused@kangadzungel.ee

Hooldamine: Käsi- või õrnpesu kuni 40°, soovitav on kasutada spetsiaalset spordiriietele mõeldud pesuvahendit ( nt. KW Sport- Spordiriiete pesuaine, mis on välja töötatud spetsiaalselt Eesti kareda vee jaoks või Pesugeel Mayeri SPORT WASH ) . Mitte kasutada pesu pehmendajaid ega -valgendeid. Pesuloputusvahendi kasutamine keelatud. Kuivatada rippuvas asendis (NB!) eemal soojendusseadmetest. Trummelkuivatamine keelatud. Kloorpleegitamine keelatud. Triikimine keelatud.  Keemiline eripuhastus keelatud.

Save

Save

Save

Save

Save

Toote detailid

Kasutusala Rõivakangas
Koostis 100% polüester
Laius (m) 1,40 m
Toote tüüp Impregneer
Värv tumesinine
E-poe hinnad võivad erineda hindadest tavakauplustes.
Kummeeritud impregneer 522433 tumesinine
Hind: 16,00
/
8,00 €/m